UWAGA !!! Ta wersja strony jest nieaktualizowana. Zapraszamy do nowego portalu lublin.eu
Samorząd Miasta Lublin
strona główna mapa serwisu


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki (dowiedz się więcej).


lublin.eu kulturagospodarkaniepelnosprawnifunduszengosportWieści z ratusza

Lubelska gra dla studentów

Już po raz trzeci organizowana jest dla studentów lubelska gra miejska. W najpiękniejszych zakątkach naszego miasta żacy będą poszukiwali zakończenia historii Małego Księcia. W tym roku impreza odbywa się pod hasłem: „Idąc prosto przed siebie nie można zajść bardzo daleko...”. Gra odbędzie się 17 października.

Jak zapowiadają organizatorzy (Harcerskie Koło Akademickie „Żywioły” działające przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II)  uczestnicy spotkają po drodze Bankiera, Pijaka, a w końcu trafią do Starego Gaju. W trakcie zabawy studenci będą musieli wykazać się odwagą i siłą przekonywania.

Chętni do uczestnictwa w miejskiej grze powinni zgłosić swój udział drogą internetową:                ka-zywioly@wp.pl, bądź do 16 października w głównym gmachu Starego KUL-u. Na najlepszych czekają nagrody. Ilość miejsc ograniczona. 
 

Informacje o Harcerskim Kole Akademickim „Żywioły”:

W 2007 roku Harcerski Krąg Akademicki „Żywioły” ZHP połączył się z Kręgiem Harcerstwa Starszego ZHR tworząc wspólną organizację studencką, jaką jest Harcerskie Koło Akademickie "Żywioły" przy Katolickim Uniwersytecie Lubelskim im. Jana Pawła II.

Organizacje te wspólnie podejmują starania na rzecz lubelskiego środowiska akademickiego. Jedno z takich przedsięwzięć to Lubelska Gra dla Studentów.

Jego celem jest zapoznanie z miastem studentów I roku studiów, zaprezentowanie dorobku kulturowego Lublina, aktywizacja młodzieży poprzez ukazanie ciekawych form spędzania wolnego czasu oraz integracja studentów środowiska akademickiego.

KP/BP
Designed by DUOGRAPH © 2007   CMS mPortal 2.10 © COIG-SOFTWARE sp. z o.o.