strona główna mapa serwisu


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki (dowiedz się więcej).


lublin.eu kulturagospodarkaniepelnosprawnifunduszengosportWieści z ratusza

Zdrowa Gmina. Zapisy na badania profilaktyczne
13-04-2011
Od dziś, 13 kwietnia, do piątku włącznie, a także 18 i 19 bm. w namiocie obok lubelskiego ratusza mieszkańcy Lublina będą mogli w godz. 11.00 - 16.00 zapisywać się na bezpłatne badania profilaktyczne w zakresie chorób nowotworowych. Rozdawane będą również materiały informacyjne dotyczące profilaktyki chorób nowotworowych. To jedno z przedsięwzięć w ramach konkursu „Zdrowa Gmina”, w którym Miasto Lublin bierze udział.
Namiot ustawiło Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, które wykonuje bezpłatne badania profilaktyczne bez ograniczeń wiekowych. Może zgłosić się na nie każda osoba dorosła. Zakres badań obejmuje mammografię, cytologię, kolonoskopię, USG piersi.

Przy Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej, na czas trwania konkursu, tj. od 21 marca do 31 sierpnia 2011 r. działa bezpłatna infolinia, dzięki której można również zapisywać się na bezpłatne badania profilaktyczne: 800 600 000.
Designed by DUOGRAPH © 2007   CMS mPortal 2.10 © COIG-SOFTWARE sp. z o.o.