strona główna mapa serwisu


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki (dowiedz się więcej).


lublin.eu kulturagospodarkaniepelnosprawnifunduszengosportAKTUALNOŚCI
Inicjatywa lokalna wesprze Budżet Obywatelski
2014-08-27
Inicjatywa lokalna jest formą współpracy Miasta z jego mieszkańcami. W ramach tego narzędzia możliwe jest zgłaszanie propozycji zadań inwestycyjnych jak i innym projektów dla poprawy jakości życia w dzielnicach.
zobacz więcej »
 
Nowi nauczyciele mianowani w Lublinie
2014-08-27
Prezydent Krzysztof Żuk wręczył 121 nauczycielom akty nadania stopnia zawodowego nauczyciela mianowanego. Nauczyciel mianowany to trzeci stopień awansu zawodowego.
zobacz więcej »
 
Znamy wyniki oceny projektów Budżetu Obywatelskiego
2014-08-27
Zespół oceniający pod kątem formalnym projekty zgłoszone przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego Lublina zakończył swoją pracę. Z 333 ocenionych projektów, za możliwe do ewentualnej realizacji uznano 233.
zobacz więcej »
 
Uwaga kierowcy! Roboty bitumiczna na ul. Narutowicza i skrzyżowaniu al. Piłsudskiego, ul. Narutowicza, ul. Lipowa
2014-08-27
Informujemy, że jutro ok. godz. 7 wykonawca przystąpi do układania ostatniej warstwy asfaltu na ul. Narutowicza. Zakres prac obejmie również wlot al. Piłsudskiego oraz ul. Lipową. Ruch obustronny odbywał się będzie po przeciwległych pasach ruchu. Roboty potrwają do godz. 19 po czym nastąpi przywrócenie na stałe ruchu na ul. Narutowicza.
zobacz więcej »
 
Prezentacja nowo wybudowanej szkoły w dzielnicy Sławin
2014-08-26
Budynek szkoły zlokalizowany jest wewnątrz osiedla i ma dobry dostęp komunikacyjny. Charakteryzuje się nowoczesną architekturą i funkcjonalnymi rozwiązaniami wewnętrznymi.
zobacz więcej »
 
Nowe połączenie lotnicze z Lublina do Sztokholmu!
2014-08-26
Port Lotniczy Lublin z nowym połączeniem do Szwecji! Od 21 maja 2015 r., we wtroki, czwartki i niedziele polecimy na trasie Lublin – Sztokholm Skavsta. Linie Wizz Air zapowiadają również zwiększenie obecności na dotychczasowych trasach do Oslo i Londynu.
zobacz więcej »
 
Nowe pojemniki na zużyte baterie
2014-08-26
Urząd Miasta Lublin, w ramach unijnego projektu „Utworzenie miejskiego systemu zagospodarowania elektrośmieci we Lwowie na podstawie doświadczeń Miasta Lublin”, zakupił pojemniki przeznaczone do zbierania zużytych baterii.
zobacz więcej »
 
Festyn "Bezpieczny powrót do szkoły"
2014-08-26
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Lubelski Oddział Regionalny zaprasza 31 sierpnia w godzinach od 12.00 do 15.00 na imprezę informacyjno – rekreacyjną w Parku Ludowym przy al. Piłsudskiego w Lublinie pod nazwą: "Bezpieczny powrót do szkoły".
zobacz więcej »
 
Już czas na staż - konferencja podsumowująca projekt
2014-08-25
W poniedziałek (25 sierpnia) odbyła się konferencja podusmowująca projekt, dzięki któremu ze staży skorzystało 746 uczniów.
zobacz więcej »
 
Uwaga kierowcy! Odcinek al. Smorawińskiego zamknięty do wtorku
2014-08-25
Niesprzyjające warunki atmosferyczne i intensywne opady deszczu w minionych dniach uniemożliwiły wykonanie ostatnich prac, kompleksowego wykonania nawierzchni na al. Smorawińskiego. Czas całkowitego zamknięcia obu jezdni al. Smorawińskiego na odcinku od al. Kompozytorów Polskich do ul. Szeligowskiego zostaje wydłużony o jedną dobę i potrwa do wtorku (26 sierpnia) do godziny 5:00.
zobacz więcej »
 
Dofinansowanie do wyprawki szkolnej
2014-08-25
Informujemy o możliwości skorzystania z pomocy na dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych w ramach Rządowego programu pomocy uczniom w 2014 r. – „Wyprawka szkolna” dzieciom i młodzieży uczęszczającym do szkół i placówek na terenie Miasta Lublin. Wnioski można składać do 5 września 2014 roku włącznie.
zobacz więcej »
 
 
Designed by DUOGRAPH © 2007   CMS mPortal 2.10 © COIG-SOFTWARE sp. z o.o.