strona główna mapa serwisu


Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki (dowiedz się więcej).


lublin.eu kulturagospodarkaniepelnosprawnifunduszengosportAKTUALNOŚCI
Wizyta Prezydenta Ukrainy w Lublinie
2014-12-19
Prezydent Ukrainy Petro Poroszenko, w drugim dniu wizyty w Polsce, gościł w Lublinie. W czwartek (18 grudnia) w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12, odbyło się spotkanie z lokalną społecznością Lublina, regionu oraz Ukraińcami zamieszkującymi w Polsce. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wydarzenia.
zobacz więcej »
 
Betlejemskie Światło Pokoju w lubelskim Ratuszu
2014-12-18
Betlejemskie Światło Pokoju znajduje się w lubelskim Ratuszu i jest dostępne dla mieszkańców. Przywieźli je do Lublina harcerze z hufca ZHP. Każdy może przynieść wigilijne Światełko z Groty Betlejemskiej również do swojego domu. Zapraszamy!
zobacz więcej »
 
II sesja Rady Miasta Lublin
2014-12-17
Druga sesja Rady Miasta Lublin VII kadencji, odbędzie się we wtorek (23 grudnia) od godziny 9:00 w sali im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski (Ratusz, Plac Króla Władysława Łokietka 1)
zobacz więcej »
 
Kryształowa Cegła dla inwestycji Lublina
2014-12-16
Nagrodą „Kryształowej Cegły” w XIV edycji Konkursu „DOM 2014” na najlepszą inwestycję budowlaną po obu stronach wschodniej granicy UE wyróżniono stadion miejski Arena Lublin i przedłużenie al. Solidarności.
zobacz więcej »
 
Zwiastun filmu "Carte Blanche"
2014-12-16
Zwiastun filmu "Carte Blanche" ujawnia przedsmak emocji, jakie czekają widzów na premierze. Oprócz znakomitej gry aktorskiej i ciekawego scenariusza w filmie zobaczymy przede wszystkim Lublin, w którym rozgrywa się akcja. Kinowa premiera "Carte Blanche" odbędzie się 23 stycznia. Zapraszamy do oglądania!
zobacz więcej »
 
33. rocznica wprowadzenia stanu wojennego
2014-12-12
Lubelskie obchody 33. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce odbędą się w sobotę (13 grudnia) oraz poniedziałek (15 grudnia). Patronat honorowy nad uroczystością objęli Prezydent Miasta Lublin, Wojewoda Lubelski i Marszałek Województwa Lubelskiego.
zobacz więcej »
 
Przetańczyć całą noc
2014-12-12
Sylwestrowa noc "Lublin tańczy" już coraz bliżej. Dla wszystkich, którzy chcą szlifować swoje taneczne umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów, proponujemy zajęcia z nauki tańca. Bezpłatne warsztaty taneczne, które odbywają się w Centrum Kultury przy ul. Peowiaków 12, potrwają do końca grudnia.
zobacz więcej »
 
Sportowy weekend w Lublinie (13-14 grudnia)
2014-12-12
Zapraszamy do udziału w sportowych wydarzeniach w najbliższy weekend. W Lublinie rozegrane zostaną m.in. mecze piłki ręcznej i koszykówki, a także turnieje: szachowy, sportów walki oraz lekkoatletyki.
zobacz więcej »
 
Zgłoś swój pomysł na realizację projektów BO
2014-12-09
Rozpoczyna się realizacja zwycięskich projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego. Pierwszym zadaniem będzie wyznaczenie lokalizacji bezpłatnych punktów dostępu do internetu, nasadzeń drzew oraz śmietników w Lublinie. Zapraszamy do zgłaszania swoich propozycji!
zobacz więcej »
 
Miasteczko Ruchu Drogowego już otwarte
2014-12-08
Pierwsze profesjonalne Miasteczko Ruchu Drogowego w Lublinie umożliwi szkolenie dzieci i młodzieży z zakresu bezpiecznego poruszania się po ulicach. Operatorem obiektu jest MOSiR „Bystrzyca”, a zajęcia poprowadzi Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Lublinie, we współpracy z Policją.
zobacz więcej »
 
Kurs w kierunku życzliwości - kampania społeczna ZTM
2014-12-08
"Życzliwość jest w nas. Ustąp. Podziękuj" to hasło kampanii społecznej Zarządu Transportu Miejskiego. Akcja ma na celu podniesienie świadomości pasażerów i zwrócenie uwagi na potrzebę ustępowania miejsca w pojazdach komunikacji miejskiej.
zobacz więcej »
 
 
Designed by DUOGRAPH © 2007   CMS mPortal 2.10 © COIG-SOFTWARE sp. z o.o.